Previous
Next

Zimowe ferie na obiektach sportowych w Dębicy

S0044006Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych do korzystania z basenu, aquaparku, lodowiska, a także świetlic oraz pozostałych obiektów sportowych.

Dyrektor MOSir Robert Mazur zachęca również do korzystania z zajęć oferowanych przez stowarzyszenia sportowe działające przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Stowarzyszenia oferują takie zajęcia jak jazda figurowa na lodzie, zajęcia z hokeja, sztuki walki oraz wiele innych. Zainteresowani mogą zgłaszać się bezpośrednio do stowarzyszeń i dowiedzieć się o dostępności wolnych miejsc na poszczególnych zajęciach.

Warto wspomnieć również o prowadzonej bezpłatnie nauce pływania, która jest finansowana w całości przez miasto Dębica. „W ubiegłym roku z Ministerstwa Sportu otrzymaliśmy 40 tysięcy złotych na prowadzenie tego typu zajęć. Na rok 2015 kolejny raz złożyliśmy wniosek o dofinansowanie w programie „Umiem pływać”, na którego rozstrzygnięcie wciąż czekamy” – mówi Robert Mazur.

SONY DSC

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.