Previous
Next
Previous
Next

Bartek Hebda choruje na chłoniaka, chce żyć. Prosi o pomoc

hebda3816Cześć jestem Bartek mam 23 lata od 2012 roku choruje na Chłoniaka Hodkina. Czytałem takich opisów kilkadziesiąt na przeróżnych stronach fundacji lecz nie sądziłem że będzie potrzeba tak kosztownego leczenia. Byłem zwykłym chłopakiem kiedy to się zaczęło, w momencie kiedy moi przyjaciele stawali przed rzeczywistością życia dorosłego mi przyszło zmierzyć się z chorobą. Pytanie dlaczego Ja pojawiało się cały czas, złość na cały świat… Z czasem kiedy zdałem sobie sprawę że nie przynosi to skutku postanowiłem zawalczyć o swoje życie. Tu kolejne problemy okazuje się że sama chęć życia nie wystarczy. Dwa nie udane autologiczne przeszczepy, problem pojawił się w postaci uszkodzenia głowy kości udowej oraz potężne bóle kręgosłupa. Kiedy wszystko miało być dobrze, infekcja płuc i potrzeba wycięcia prawego płatu płucnego. Na szczęście mam siostrę która może być i chce być moim dawcą. Są chwile zwątpienia i słabości ale sam przeszedłem już tyle że nie mogę się poddać. Nie wiem czy życie można kupić ale kosz jednej dawki leku, który nie jest refundowany to 45 tysięcy PLN. Aby leczenie przyniosło oczekiwany efekt potrzeba 6 dawek.
 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Hebda, 3816 pomagasz mi w powrocie do zdrowia.
Za każdą podarowaną złotówkę bardzo dziękuje. Wierzę że z waszą pomocą na pewno się uda.
Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A. 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.