Previous
Next
Previous
Next

Wypadek „busa” w

Wypadek w Bukowej fot. OSP Brzostek
Wypadek w Bukowej fot. OSP Brzostek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś nad ranem w miejscowości Bukowa. W wyniku zdarzenia do szpitala w Jaśle przewieziono czworo pasażerów busa.  
Do zdarzenia doszło około godz. 3.40 rano w miejscowości Bukowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem sprinterem nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych w miejscu, gdzie wykonywane są roboty drogowe. Kierujący busem, 41-letni mieszkaniec Sękowej, po utracie panowania nad pojazdem uderzył w barierę enrgochłonną, po czym zjechał do przydrożnego rowu przewracając się na bok. W wyniku doznanych obrażeń czworo z sześciu pasażerów przewieziono do jasielskiego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach do dalszego leczenia w szpitalu pozostała 28-letnia mieszkanka Strzałkowa.  Badanie alkomatem kierowcy busa wykazało jego trzeźwość. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.