Previous
Next
Previous
Next

17-letnią dziewczynę uderzył nożem w brzuch, szyję i klatkę piersiową

Policjanci zatrzymali 21-latka, który podczas spotkania w Bukowej, zaatakował i ugodził niebezpiecznym narzędziem 17-letnią kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Prokurator przedstawił mu zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

O zdarzeniu dyżurny dębickiej komendy został zawiadomiony 29 lipca br. rano. Jak wynikało ze zgłoszenia miało dojść do zranienia kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyzną i kobietą. W jej trakcie, mężczyzna kilkakrotnie ugodził niebezpiecznym narzędziem pokrzywdzoną w brzuch, klatkę piersiową i szyję. Dziewczyna broniła się przed ciosami napastnika i udało się jej uciec z auta. Kobieta pomoc znalazła w najbliższym domu, do którego dobiegła pomimo odniesionych ran. Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego, po udzieleniu pierwszej pomocy, przewiozła ranną 17-latke do szpitala.

Podejrzewanego mężczyznę policjanci zatrzymali około dwie godziny później w Przeworsku.
Zebraniem materiału dowodowego zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.
Akta sprawy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Dębicy. Na podstawie zgromadzonego materiału, prokurator przedstawił 21-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Dębicy aresztował podejrzanego na trzy miesiące.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.