Previous
Next
Previous
Next

Trwają poszukiwania mężczyzny, który wpadł do potoku na terenie Dębicy.

police1Wczoraj wieczorem do jednego z potoków przepływających przez Dębicę wpadł mężczyzna. Rzeczka na odcinku kilkuset metrów płynie w betonowym tunelu i właśnie tam poniosła woda tego człowieka.
Akcja ratownicza rozpoczęła się w godzinach wieczornych. Około 20.00 strażacy usiłowali wejść do tunelu, ale warunki były zbyt trudne aby tam prowadzić akcję ratowniczą. Do Dębicy przyjechała specjalna grupa płetwonurków z Jasła, ale oni też nie zdołali wejść do środka.
Rzeczka na co dzień ma kilkanaście centymetrów głębokości, jednak po ostatnich opadach jej poziom podniósł się i  a nurt jest bardzo silny.
(na podstawie Nowniy 24.pl i RDN Małopolska)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.