Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wisłoka przekroczyła stan alarmowy, poziom rzeki wciąż rośnie.

IMG_3299W Dębicy Wisłoka przekroczyła stan ostrzegawczy. Obecnie poziom wody wynosi blisko 6 metrów i wciąż rośnie. Wody rzeki jeszcze mieszczą się w korycie, ale już zaczynają występować z Brzegów.  Na Zawierzbiu strażacy umacniają wały.
W Jaśle wczoraj ogłoszono alarm powodziowy. Podobnie jest w gminie Brzostek, gdzie Wisłoka już przekroczyła stan alarmowy. Fala wezbraniowa na rzecze przemieszcza się w dół rzeki i właśnie dociera do Dębicy. Poziom rzeki wciąż się podnosi.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.