Previous
Next
Previous
Next

Edukacja dietetyczna tematem kolejnego wykładu Lucyny Mieszek

wyklad_1_lucyna-mieszekinterKatolickie Centrum Edukacji KANA zaprasza na kolejny wykład otwarty Lucyny Mieszek. Tematem wykładu będzie edukacja dietetyczna. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 25 stycznia br. o godzinie 17:00 w sali 25 w budynku KANY.
Dieta znacząco wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, prawidłowo zbilansowana może uchronić nas przed szeregiem chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, otyłość czy nadciśnienie. Ważne jest, by świadomie kupować produkty żywnościowe i przygotowywać posiłki, które będą nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne dla naszego organizmu.
Uczestnicy wykładu będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami zdrowego odżywiania, a także otrzymać wiele praktycznych informacji oraz wskazówek dotyczących efektów właściwego odżywiania w codziennym życiu.
Wykład Lucyny Mieszek będzie kontynuacją jej wcześniejszych spotkań w ramach wykładów otwartych w KANIE poświęconych zagadnieniom zdrowotnym i dietetycznym.
źródło: www.kana.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.