Previous
Next

Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Braciejowej

IMG_2173W dniach 22-26 lutego biblioteka w Braciejowej zorganizowała wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik zajęć znalazł coś dla siebie. Przeprowadziliśmy  konkursy plastyczne , literackie oraz sportowe. Przez cały tydzień rywalizowaliśmy w rozgrywkach tenisa stołowego oraz bilarda. Dużo  czasu poświęciliśmy naszemu ulubionemu bohaterowi z bajki- Franklinowi , który osobiście nas odwiedził. Wspólnie czytaliśmy bajki, rozwiązywaliśmy krzyżówkę oraz bawiliśmy się w różne zabawy. Nie zabrakło też atrakcji kulinarnych- upiekliśmy pyszne tosty. Zajęcia upłynęły bardzo szybko w miłej i wesołej atmosferze .

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.