Previous
Next

Zapraszamy na zawody łyżwiarskie

Plakat_Puchar_Debicy_2016Zapraszamy na ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie figurowym o „Puchar Dębicy 2016”. W zawodach swój udział zaanonsowało ponad 180 zawodników z czołowych Polskich klubów, m.in. z Krakowa, Warszawy, Łodzi, Opola, Elbląga, Krynicy, Katowic, Cieszyna, Lublina, Torunia. Rywalizacja będzie się toczyć na miejskim lodowisku przez dwa dni  13 i 14 lutego 2016 r., w sobotę od godziny 8:30 do 20, natomiast w niedzielę od 8:30 do 18. Dębicę reprezentować będą: Beata Świstak, Julia Czerwiec, Wiktoria Żurek, Nikola Ciećkiewicz, Patrycja Bieszczad, Natalia Flak, Zofia Szczęsna, Zuzanna Sidor, Monika Kucharska, Stefan Świstak oraz dwie debiutantki: Ewelina Olechawska i Dominika Brzozowska. Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania najlepszym polskim łyżwiarzom.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.