Previous
Next

Karolina Pikuła: Jestem z Podkarpacia i działam dla tego regionu!

Moja kandydatura w tegorocznych wyborach to efekt chęci walki o nasze prawa, które przez ostatnie lata z taką łatwością były nam odbierane przez rządzących. Kto mnie obserwował ten wie, że braku chęci działania i odwagi cywilnej nie można mi odmówić – przez ostatnie niemal 3 szalone lata byłam wszędzie tam gdzie zdołałam, aby bronić naszej godności i wolności jeszcze wtedy zanim stało się to „modne”. Choć z natury mam wiele do powiedzenia, zdecydowanie określilabym siebie jako kobietę czynu – zapewniam, że tak jak do tej pory starałam się w miarę możliwości czynić dobrze, tak jeszcze więcej uczynię posiadając mandat poselski. 

Jestem z Podkarpacia, działałam i działam dla tego regionu i zamierzam czynić to dalej. Znam doskonale jego specyfikę i problemy, urodziłam się tu, wychowałam i wychowuje moje dzieci – jestem jedną z Was, dlatego możecie mieć pewność, że wybieracie „swojego” człowieka do reprezentacji. Jakie są moje główne cele w tej kadencji i o co będę walczyć?
– koniec z przywilejami dla Ukraińców 
– poprawa poziomu szpitalnictwa i opieki okołoporodowej
– walka z biurokracją i wspieranie przedsiębiorczości
– promowanie polskiego rolnictwa i lokalnych dostawców żywności
– walka z destrukcją młodego pokolenia
– ujawnienie i rozliczenie zdrajców narodu polskiego

I na koniec kilka słów do Pań – nie dajcie się dłużej nabierać na fałszywy obraz Konfederacji kreowany w mediach – nasze postulaty są zdecydowanie prokobiece, nastawione na poprawę warunków naszego życia rodzinnego, przedsiębiorczości  oraz funkcjonowania w społeczeństwie! To z inicjatywy Kobiet Wolności i Niepodległości 1500 kobiet otrzymało pomoc wtedy kiedy inni jej nie udzielili, to politycy Konfederacji jako jedyni zasiadają w komisji ds. Opieki Okołoporodowej, to Konfederacja najgłośniej opowiada się za życiem – to nas cechuje spójność w słowie i działaniu! Liczą się fakty, a te są po naszej stronie! Jako kobieta konfederacji deklaruje, że będę reprezentować Was tak, jak sama chciałabym być reprezentowana.

Sfinansowano ze środków KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Artykuł sponsorowany

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.