Previous
Next
Previous
Next

Rocznica bitwy na polanie Kałużówka

kaluzowkaŻołnierze AK Obwodu Dębica , Wójt Gminy Dębica oraz Komitet Organizacyjny Obchodów serdecznie zapraszają na uroczystości 69. Rocznicy Bitwy na Kałużówce, 1 września 2013 r.
PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
godz. 9:00 -Plac Solidarności – Podstawione zostaną dwa autokary MKS dla osób, które chcą wziąć udział w uroczystościach
godz. 9: 30- Program muzyczny w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Dębica
godz. 10: 00- Uroczysta msza święta w intencji poległych żołnierzy II Zgrupowania 5.PSK AK oraz uczestników bitwy na Kałużówce
godz. 11: 00 – Złożenie wieńców i wiązanek kwiatów
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.