Previous
Next
Previous
Next

Brzosteckie przedszkolaki dla Babci i Dziadka

brzostek
Przedszkolaki z Brzostka podczas występu dla swoich dziadków.
fot. Anna Rozwadowska.
źródło. www.brzostek.pl

Tradycją Przedszkola Publicznego w Brzostku jest uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka. Przygotowujemy się do niej długo i starannie. 16 stycznia 2014r. w Domu Kultury w Brzostku zgromadziły się babcie i dziadkowie naszych wychowanków. Zaproszenie na uroczystość przyjął także Pan Burmistrz Leszek Bieniek. Dzieci, pod kierunkiem swoich wychowawców, zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Ze sceny popłynęły do dziadków wiersze, piosenki i tańce, aby podziękować im za obecność w życiu każdego wnuka. Za to, że są fantastycznymi towarzyszami zabaw, spacerów, że przynoszą prezenty i rozpieszczają. Również za to, że posiadają cechy tak ważne dla każdego dziecka, jak: wyrozumiałość, cierpliwość i łagodność. Główną częścią uroczystości był montaż pod tytułem „Hej, od Krakowa jadę”, w którym dzieci 5 i 6 letnie, przygotowane przez Panią Małgosię Śliż, zaprezentowały tańce, piosenki i przyśpiewki naszego regionu. Przedszkolaki wystąpiły w nowo zakupionych strojach krakowskich. Na twarzach gości można było obserwować radość i zachwyt na widok tak utalentowanych i odważnych przedszkolaków. Goście otrzymali od dzieci samodzielnie wykonane laurki oraz zaproszenie na poczęstunek przygotowany przez ich rodziców.
Pedagodzy przedszkola ściśle współpracują z rodzinami dzieci, aby tworzyć im szczęśliwe dzieciństwo. Dokładamy starań, aby żyć nie obok siebie, ale razem. To daje poczucie wsparcia i wytchnienia rodzicom, bezpieczeństwa i miłości dzieciom, dziadkom radość, a nam poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości serdecznie dziękujemy.
D. Nawracaj
źródło www.brzostek.pl
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.