Previous
Next
Previous
Next

Turniej Coca – Cola Cup 2014

fot_12028.03.2014r. na „Orliku 2012” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzostku odbył się turniej piłkarski organizowany przez Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Brzostku. W zawodach brały udział gimnazja: Gumniska, Pilzno, Siedliska-Bogusz i Brzostek. Gra była zacięta, zawodnicy dawali z siebie wszystko. Wyniki poszczególnych rozgrywek przedstawiają się następująco:
Pilzno – Siedliska-Bogusz 2:0
Brzostek – Gumniska 13:0
Siedliska-Bogusz – Gumniska 10:0
Brzostek – Pilzno 8:1
Pilzno – Gumniska 9:0
Brzostek – Siedliska-Bogusz 7:0

Zwyciężyło Gimnazjum w Brzostku, drugie miejsce zajęło Gimnazjum Pilzno, trzecie miejsce Gimnazjum w Siedliskach-Bogusz a czwarte miejsce Gimnazjum Gumniska.

Skład zwycięskiej drużyny z Brzostku: Albert Stasiak, Kacper Szymański, Kacper Janiga, Patryk Machaj, Dawid Strojek, Jan Tyburowski, Piotr Nawracaj, Tomasz Juda, Wiktor Janiga, Mateusz Cisoń.

Królem strzelców został Kacper Szymański

z Brzostku. Najlepszym zawodnikiem Albert Stasiak a najlepszym bramkarzem Jan Tyburowski obaj z Brzostku. Tytuł najlepszego obrońcy otrzymał Grzegorz Nowak z Siedlisk-Bogusz. Należy dodać, że na szczególne wyróżnienie zasłużyli również obrońcy z Brzostku Patryk Machaj, Dawid Strojek i Kacper Janiga, ponieważ ich obrona była tak skuteczna, że w całym turnieju stracili tylko jedną bramkę.

Podziękowania kieruję do Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Brzostku za poczęstunek dla wszystkich zawodników. Dziękuję dyrektorowi Gimnazjum w Brzostku Jackowi Berkowi za pomoc w organizacji zawodów oraz pielęgniarce szkolnej Pani Janinie Wójcik, sędziemu Krzysztofowi Hals i Paulinie Szymańskiej za prowadzenie biura zawodów.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Marii Przebiędy – sponsora nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników. Panu Józefowi Nosalowi redaktorowi Wiadomości Brzosteckich dziękuję za profesjonalne udokumentowanie turnieju a zawodnikom i kibicom za emocje, wzruszenia i postawę fair-play.

źródło.www.brzostek.pl

Magdalena Machaj

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.