Previous
Next
Previous
Next

Kompleksowa przebudowa w SP w Pilźnie

Zakończono przebudowę świetlicy środowiskowej wraz z zapleczem gastronomicznym w Szkole Podstawowej w Pilźnie. Wcześniej pomieszczenia znajdowały się w innej części szkoły i nie zapewniały odpowiedniego standardu oraz funkcjonalności.
W efekcie remontu, szkoła posiada nową świetlicę, jadalnię oraz kuchnię wyposażoną w m.in.: szafę chłodniczą, piec konwekcyjno-parowy, okap przyścienny z oświetleniem z łapaczami tłuszczu i wentylatorem, lodówkę i szereg innych niezbędnych elementów wyposażenia.
Przebudowa kosztowała 341 930 złotych, z czego 113 884 zł pochodziło z dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wykonawcą robót była firma DUD-BUD sp.j. z Tarnowa, a nadzór sprawował Stanisław Ważny.

źródło: Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.