Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie. Dwie osoby nie żyją.

autostrada-wypadekW piątek tuż przed godziną 21.30, na 469 kilometrze autostrady A4, w miejscowości Mokrzyska doszło do tragicznego wypadku.
Jadąca w kierunku Krakowa, Renault Megane, 21-letnia kobieta, podczas wykonywania manewru wyprzedzania poruszającego się prawym pasem pojazdu, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w bariery energochłonne. Pojazd kilkukrotnie koziołkował.
W wyniku odniesionych obrażeń ciała, dwóch, z czterech podróżujących z kobietą mężczyzn, w wieku 19 i 20 lat, poniosło śmierć na miejscu. Pozostali ranni z kierującą włącznie trafiło do szpitali w Brzesku, Bochni i Krakowie. Do transportu jednego z nich wykorzystany został śmigłowiec pogotowia lotniczego. Badanie prowadzącej samochód 21-latki, nie wykazało w jej organizmie obecności alkoholu.
Przez kilka godzin, w miejscu gdzie doszło do wypadku pracowali policjanci z policjanci z Tarnowa i Brzeska. Wykonywali czynności procesowe i zabezpieczali teren zdarzenia. Na czas ich działań, ruch na odcinku autostrady A4 był całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy. Sytuacja wróciła do normy po godzinie 2 w nocy.
Źródło. KMP Tarnów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.