Previous
Next
Previous
Next

Tablety za wybranie jodłowskiego Zespołu Szkół – materiał RDN Małopolska

RDNmlpskaRozpoczyna się „walka” szkół ponadgimnazjanych o uczniów. Dla gimnazjalistów ostatnich klas organizowane są dni kariery czy dni otwarte, w czasie, których szkoły pokazują się od jak najlepszej strony. Robert Mucha wójt gminy Jodłowa poszedł jeszcze dalej z promocją.
Zapewnia, że każdy uczeń, który wybierze naukę w jodłowskim liceum otrzyma tablet. – Uczniowie nie będą musieli nosić ciężkich książek, bo będą mieć e-booki na tabletach. Każdy uczeń, którzy wybierze naszą szkołę otrzyma tablet i zapewniam, że będzie to sprzęt najwyższej jakości, markowy.- dodaje Mucha. Młodzież z zainteresowaniem przyjęła tę propozycję. To fajny pomysł, bo faktycznie książki są bardzo ciężki i nowy sprzęt nam oszczędzi tego ciężaru. Ja juz wiem, że złoże swoje papiery do jodłowskiego liceum. – zaznacza gimnzjalistka. Czy faktycznie był to udany chwyt marketingowy okaże się za dwa miesiące.
Całość relacji można znaleźć tutaj
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/10700-tablety-za-wybranie-jodlowskiego-zespolu-szkol

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.