Previous
Next
Previous
Next

Celnicy zarekwirowali 10 automatów do gier – materiał Radio Rzeszów

radior10 automatów do gier zarekwirowali celnicy podczas kontroli jednego z dębickich lokali. Na maszynach możliwe było prowadzenie gier wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych. Automaty nie posiadały wymaganych zezwoleń. Od początku tego roku Służba Celna na Podkarpaciu zatrzymała już 470 automatów do gier, na których urządzane były gry niezgodnie z obowiązującym prawem.
Całość materiału można przeczytać tutaj
http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/item/36520-zarekwirowali-10-automatow-do-gier

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.