Previous
Next
Previous
Next

Jubileusz 30- lecia działalności Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy

DSCF097524 kwietnia o godz. 9.00 mszą świętą w kościele pw. Świętej Jadwigi rozpoczęły się obchody Jubileuszu 30-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Dębickich Saperów w Dębicy.
Podczas uroczystości w której uczestniczyli przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, reprezentanci kuratorium oświaty, nauczyciele dębickich szkół, przedszkoli oraz dębiccy saperzy po przywitaniu gości przez dyrekcję szkoły w specjalnej prezentacji multimedialnej przedstawiona została 30-letnia historia Szkoły Podstawowej nr 9. Po prezentacji odbyła się część artystyczna pt. „Dopóki ziemia kręci się”. Z okazji jubileuszu wydany został specjalny tomik poezji uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 9 pod tytułem „Dziewiątka piórem malowana. 30 lat minęło” .
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.