Previous
Next

Zespół Szkół nr 4 im. M. Kopernika w Dębicy to nowoczesna placówka z 47-letnia tradycją i doświadczeniem w kształceniu zawodowym.

plakat 2015Bardzo korzystna lokalizacja szkoły (bezpośrednio przy dworcach PKP, PKS, przystanków MKS), baza dydaktyczna i profesjonalnie wyposażone pracownie zawodowe: fryzjerska, spedycyjna, informatyczna, pracownia językowa ze sprzętem audiowizualnym i multimedialnym, to niektóre z atutów szkoły.

 Atrakcyjna oferta edukacyjna zarówno w technikum jak i ZSZ w zawodach poszukiwanych na rynku pracy oraz system kształcenia z praktyką zawodową „u pracodawcy”, umożliwia młodzieży zdobycie praktycznych umiejętności zawodowych i bezcennego doświadczenia tak bardzo oczekiwanych przez pracodawców.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna stale podnosząca swoje kwalifikacje, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych i wyrównawczych oraz otwartość i zaangażowanie nauczycieli i uczniów w realizację zadań szkoły, gwarantują bardzo wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

 Uczniowie mają możliwość wielostronnego rozwoju dzięki uczestniczeniu w zajęciach i kółkach pozalekcyjnych, organizowanych czesto wycieczkach, wyjściach do kina, teatru, rajdach, konkursach zawodowych, w których zajmują wysokie miejsca (mistrzostwo Polski w zawodzie fryzjer, wicemistrzostwo w zawodzie cukiernik). Aktywność szkolnego wolontariatu i Klubu HDK, działania podejmowane w obrębie Szkoły Promującej Zdrowie, funkcjonowanie Szkolnego Ośrodka Kariery a także możliwość udziału uczniów w projektach unijnych, czynią ofertę szkoły bogatszą i pełniejszą. To co wyróżnia ZS Nr 4 w Dębicy, czyli popularny „Kopernik”, to niepowtarzalna atmosfera panująca wśród całej społeczności szkolnej. Każdy uczeń jest otoczony troskliwą opieką nauczycieli, wychowawców, pedagoga szkolnego i doradcy zawodowego. Wszystkie podejmowane działania sprawiają, że młodzież czuje się w szkole bezpiecznie, co podkreśla w przeprowadzanych w szkole ankietach. Bez wątpienia „Kopernik” to szkoła, w której warto się kształcić, zdobyć ciekawy zawód i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie w przyszłości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.