Previous
Next
Previous
Next

V Podkarpacki Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych

laguna17 marca br. w kręgielni „Laguna” w Ropczycach odbył się V Podkarpacki Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. Organizatorami turnieju był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współpracy Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych oraz firmy Rega Jacht Waldemara i Anny Królikowskich.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy Barbara Pelczar-Białek, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński oraz dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Stalowej Woli Barbara Nabrzeska.
W turnieju wzięło udział kilkudziesięciu podopiecznych z jedenastu placówek z terenu całego Województwa Podkarpackiego tj.: Tarnobrzega, Stalowej Woli, Rzeszowa, Strzyżowa, Krosna, Ropczyc, Jarosławia, Przemyśla, Dębicy oraz dwie drużyny z Mielca.
Całe wydarzenie nie miałoby miejsca, gdyby nie pomoc i zaangażowanie się w to przedsięwzięcie Anny i Waldemara Królikowskich właścicieli kręgielni „Laguna” w Ropczycach, którzy udostępnili lokal na czas trwania zawodów oraz sponsorów turnieju : Kingi i Stanisława Ślaga z UPM Serwis.

Jak co roku dzieci mogły brać udział w zawodach sportowych i prowadzić rywalizację podczas sportowych rozgrywek w kręgle. Po zakończeniu turnieju uczestnicy otrzymali medale za wspaniałą rywalizację. Udział w turnieju dostarczył zawodnikom wiele satysfakcji, radości, pozwolił zawrzeć nowe znajomości oraz zaprezentować własne umiejętności. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.