Previous
Next

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

pilzno-herbKoło Wędkarskie nr 36 „ŁOSOŚ” w Pilźnie, Burmistrz Pilzna, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Dom Kultury w Pilźnie zapraszają na Towarzyskie Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 14 nad zalewem Mokrzec. Zbiórkę przewidziano od strony Pilzna – 250 m powyżej zapory wodnej (okolice dawnego taśmociągu). W zawodach mogą brać udział dzieci szkolne i młodzież gimnazjalna także niezrzeszona w P.Z.W. – do 16-go roku życia. Warunkiem uczestnictwa jest przybycie na zawody z własnym sprzętem wędkarskim pod opieką pełnoletniego opiekuna. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek przy ognisku. W przypadku deszczu termin zawodów zostanie przełożony. Więcej informacji pod nr tel. 799 061 633.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.