Previous
Next

Kolejny seans filmowy na Kompleksie Basenów „NEMO”

kino_letnie klik
kino_letnie klik

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica serdecznie zaprasza na kolejny seans filmowy na basenie zewnętrznym Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
W najbliższy piątkowy wieczór o godzinie 20.30 odbędzie się ekranizacja filmu „Klik i robisz co chcesz” – Jest to rodzinna komedia, w której goniący za karierą architekt otrzymuje od nowo poznanego sprzedawcy pilota, dzięki któremu może kontrolować różne części swojego życia.
Mamy nadzieję, że wszyscy razem milo spędzimy czas w kolejny piątkowy wieczór z kinem letnim na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
Wszystkich serdecznie zapraszamy
WSTĘP WOLNY !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.