Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

5 lat temu jako 12-latka w dniu swoich urodzin wystąpiła na koncercie w Strzegocicach. Dziś Roksana Węgiel obchodzi 17 urodziny !

Roksana Węgiel podczas występu w Gospodzie u 7 Zbójów

5 lat temu, 14 stycznia 2018 Roksana Węgiel w dniu swoich 12 urodzin wystąpiła z koncertem w Strzegocicach. Dwa dni wcześniej 12 stycznia zaśpiewała w The Voice Kids i oczarowała swoim głosem Edytę Górniak.

W 2018 roku Roksana Węgiel wystąpiła w Gospodzie u 7 Zbójów w Strzegocicach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzy dni później została zwyciężczynią pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018).

Potem kariera muzyczna Roksany Węgiel potoczyła się błyskawicznie. W 2018 roku zwyciężyła w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance. . Jest laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (2019). Od 2021 jest współprowadzącą wraz z Idą Nowakowską programu You Can Dance – Nowa generacja.

Występ Roksany Węgiel w Gospodzie u 7 Zbójów – YouTube

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.