Previous
Next

Ośrodek Sportowy „Borowiec” w Straszęcinie. Tak wyglądał trzy lata temu

„Opuszczony kompleks sportowy w skład którego wchodził hotel, restauracja, basen, sala do ćwiczeń, strzelnica, korty tenisowe, przystań kajakowa, domki letniskowe, kąpielisko oraz boiska do piłki nożnej, siatkówki i kosza. W 2012 obiekt ubiegał się o pełnienie funkcji bazy dla jednej z drużyn na Euro 2012.

W 2013r obiekt przeszedł remont by podwyższyć standard i uzyskać kategorię 3-gwiazdkowego hotelu. Z kompleksu mogliśmy korzystać jeszcze nie dawno, opuszczony prawdopodobnie od 2018r, z każdym kolejnym miesiącem niszczeje dewastowany” – taki opis razem z całą serią aktualnych zdjęć Ośrodka Sportowego „Borowiec” zamieścił na swoim profilu FB Mateusz Pieprzny, pasjonat fotografii i opuszczonych miejsc.

Poniżej prezentujemy kilka zamieszczonych tam zdjęć oraz film.

Obszerną galerię zdjęć obiektu można obejrzeć na profilu Pana Mateusza TUTAJ

https://www.facebook.com/mateusz.pieprzny/videos/3358278130925089/

Przeczytaj także:

Jak kiedyś w Dębicy nie było basenu, a ludzie jeździli kąpać się do Straszęcinia – czyli kilka wspomnień o historii Ośrodka Wypoczynkowego „Borowiec”.

Wspomnień czar. Kto pamięta OS Straszęcin Borowiec ?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.