Previous
Next
Previous
Next

Piknik Rodzinny w Dębicy

Gry terenowe, walka z wojem, strzelanie z łuku, jarmark i wiele innych atrakcji czeka na uczestników Pikniku Rodzinnego w Dębicy. Impreza odbędzie się w sobotę 29 lipca na stadionie przy ulicy Akademickiej.

W programie imprezy przewidziano między innymi gry dla różnych grup wiekowych, warsztaty sensoryczne dla maluchów, średniowieczne namioty i pokaz żywych motyli. Na miejscu dostępna będzie także strefa gastronomiczna. Uczestnicy Pikniku Rodzinnego będą mogli powalczyć na miecze, obejrzeć średniowieczny sprzęt bojowy, zagrać w gry drewniane i nie tylko.

Koszt biletów online: 15 zł.
Koszt biletów na miejscu: 20 zł.

Wszystkie atrakcje są darmowe w ramach zakupionego biletu. Obowiązuje limit 990 osób.

Zamów bilety tutaj. https://bil.et/piknikrodzinny/
https://www.facebook.com/events/999645561168092/?active_tab=discussion

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.