Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bakteria Legionella pneumophila zabiła już siedem osób. 76 pacjentów jest hospitalizowanych

– Nie żyje już siedem osób zakażonych bakterią Legionella pneumophila – poinformował dzisiaj rano Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka

Wszystkie ofiary były w wieku 63 do 93 lat. Obecnie hospitalizowanych z powodu zakażenia jest 76 pacjentów, jedna została wyleczona. Wciąż nie jest znane źródło zakażenia. Na weekend w Rzeszowie jest zaplanowana dezyfekcja sieci wodociągowej. Prezydent Rzeszoa Konrad apeluje do mieszkańców miasta, aby gotować wodę przeznaczoną do picia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.