Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Teatralne czwartki – „Oddech”

Monodram „Oddech” w wykonaniu Alicji Wojnarowskiej rozpocznie się cykl  „teatralne czwartki” w Domu Kultury „Śnieżka”. Wystąpią podopieczni Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Cykl ten powstał z chęci zaprezentowania mieszkańcom miasta spektakli, które stworzone zostały przez naszych młodych, ale już doświadczonych twórców, nagradzanych na festiwalach, granych gościnnie w różnych miastach na mapie naszego kraju. Ale także z potrzeby spotkania, wymiany spostrzeżeń i dyskusji na ważne tematy ujęte w teatralnej formie.
Monodram będzie można zobaczyć 3 sierpnia o godz. 18:00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.