Previous
Next
Previous
Next

Powstają pierwsze parki kieszonkowe w Dębicy. Otwarcie niebawem – FILM + ZDJĘCIA

Jeden jest już na ukończeniu, a przy drugim dopiero rozpoczęły się prace. Pierwsze dwa parki kieszonkowe w Dębicy niebawem będą służyć mieszkańcom.

Pierwszy z nich, który jest prawie gotowy znajduje się obok nowego bloku mieszkalnego Ogrodowa 17 oraz w sąsiedztwie bloku Sobieskiego 4 i sąsiaduje z placem zabaw przy ul. Ogrodowej. Drugi, którego budowa niedawno się rozpoczęła zlokalizowany będzie na tyłach bloku Sobieskiego 13, obok budynku Urzędu Gminy przy ul. Batorego.

Docelowo w Dębicy ma powstać 6 parków kieszonkowych. Mają zostać zlokalizowane m.in. przy szkołach podstawowych nr 9, 11 i 12, na Osiedlu Matejki i budowane właśnie przy Ogrodowej i Sobieskiego.

Fundusze na realizację 3 parków kieszonkowych w Dębicy przy Batorego (Sobieskiego), Ogrodowej i Matejki pochodzą z Funduszy Norweskich. Wniosek o dofinansowanie do konkursu ogłoszonego przez Ministra Klimatu w ramach Programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” na dofinansowanie projektu w zakresie łagodzenia zmian klimatu i adaptacji do ich skutków złożyło Miasto Dębica wspólnie ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.