Previous
Next

Dębicki Rynek 22 lata temu tuż przed przebudową i kilka miesięcy po niej – ZDJĘCIA

Odnaleźliśmy w naszym archiwum dwa lotnicze zdjęcia dębickiego Rynku sprzed 22 lat. Na pierwszym widoczny jest Rynek w Dębicy tuż przed przebudową w 2000 roku. Nie było na nim już „Karolka”, ale było bardzo dużo zieleni, która w przeważającej ilości zniknęła wraz z przebudową Rynku. Na zdjęciu widoczna jest też rozpoczęta budowa nowych kamienic w Rynku.

Na drugim zdjęciu widoczny jest Rynek tuż po przebudowie, już z fontannami. Zieleni na nim jest już znacznie mniej. Przy nowym Rynku budowane są nowe kamienice, a ulica biegnąca wzdłuż nich jest jeszcze przejezdna i dojeżdża się nią do ul. Krakowskiej.

Jak widzicie przebudowę dębickiego Rynku o której się mówi od co najmniej kilku lat ?
Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na FB.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.