Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Sasak: Chudy ma chyba cienie na okularach

IMG_0135O tajemniczych „Gabinetach Cieni” mówił wójt gminy Czarna Józef Chudy podczas wywiadu w RDN Małopolska. Tajemniczym głosem  oznajmiał on, że opozycja, która organizuje mu referendum ma już „gabinet cieni” a on już wie kto ma objąć gminne stanowiska. Chudy ma chyba cienie na okularach – komentuje rewelacje Chudego Jerzy Sasak.
Chudy wystąpił na antenie RDN Małopolska w piątek 16 stycznia w audycji „Słowo za słowo”. Tam też ogłosił, że ma informacje, że opozycja już porozdawała stanowiska w urzędzie gdzie wciąż on rządzi. Chudy oznajmiał, że Stanisław Drobot ma zająć się oświatą w gminie a kandydatem na wójta ma być Jerzy Sasak.
Chudy ma chyba cienie na okularach – krótko komentuje te rewelacje Jerzy Sasak. Staszek Drobot jest emerytowanym policjantem i myśliwym więc średnio się zna na oświacie i na pewno oświatą nie będzie się zajmował. O tym że ja mam kandydować dowiedziałem się właśnie od Chudego. Prawda jest taka, że o tym kto będzie kandydował zadecydują wszyscy członkowie naszego Komitetu, który dziś nazywamy Komitetem Refrendalnym. A kandydatów na dziś może być kilku – to może być Krzysiek Gąsior, Staszek Drobot, Krzysiek Czuchra, ja lub Franciszek Kuźma. Faktem jest, że szukamy ludzi do pracy w gminie, bo w razie przejęcia władzy będziemy potrzebować fachowców aby realizować program, który wkrótce chcemy ludziom zaproponować. Moim zdaniem Chudy powinien zatrudnić dobrego specjalistę od PR, który regularnie będzie czyścił okulary aby nie widział tego czego nie ma a zwłaszcza owych tajemniczych cieni, których nie ma.
Wywiadu Chudego na antenie RDN Małopolska można wysłuchać pod tym linkiem
http://www.youtube.com/watch?v=vci7SmsKNBs

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.