Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Sasak. Nie zdziwię się jeżeli wkrótce zaczną płonąć nasze samochody

sasakJerzy Sasak jest zbulwersowany faktem, że gminni urzędnicy zaczynają „odwiedzać” domy członków Komitetu Referendalnego. Nie zdziwię się jeżeli za jakiś czas zaczną płonąć nasze samochody – mówi Sasak.
 
Tuż po ogłoszeniu zamiaru zawiązania Komitetu  Referendalnego omal nie pobito Stanisława Drobota z Głowaczowej – dodaje Jerzy Sasak. W międzyczasie docierały do mnie pomruki niezadowolonych zwolenników obecnego wójta, że nie podoba im się to co robimy. Teraz gminni urzędnicy zaczynają pukać do domów członków naszego Komitetu Referendalnego i to akurat w sytuacji kiedy ogłosiliśmy zbiórkę podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum. Przypadek? Nie zdziwię się  jeżeli wkrótce zaczną płonąć nasze samochody.
Czy tak się stanie?
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.