Previous
Next
Previous
Next

Kim jest strażak, który ratował ranne dziecko w wypadku w Machowej?

machowaNajtragiczniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia był wypadek w Machowej. W kompletnie zniszczonym Citroenie podróżowało cztery osoby, w tym trójka dzieci. Jedno z nich ucierpiało najbardziej. Ma poważne obrażenia głowy i kręgosłupa. Żyje, ale jest w stanie ciężkim.
„Ciekawe czy ktoś zapamiętał strażaka po służbie który pokierował niesieniem pomocy przez innych kierowców i przez 10 min do przyjazdu erki reanimował nie dające oznak życia dziecko. Jeśli dziecko przeżyje to właśnie dzięki temu człowiekowi!” – taki komentarz pojawił się w komentarzach pod artykułem o wypadku na naszym portalu.
Chcemy ustalić  kim jest ten strażak.
Z tego co wiemy na miejscu wypadku mówiło się o ratowniku medycznym lub lekarzu który znalazł się tam – mówi młodszy brygadier Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy dębickich strażaków. Gdy na miejsce przyjechały nasze jednostki karetki z rannymi odjeżdżały z miejsca zdarzenia. Gdyby był to ktoś z naszego grona byłaby to piękna postawa.
Zwracamy się z apelem do naszych Czytelników – jeżeli wiecie kim jest ten mężczyzna – prosimy o pomoc w jego odnalezieniu. Chcemy mu podziękować za to jak zachował się w tej trudnej chwili.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.