Previous
Next
Previous
Next

Z górki na pazurki, a na górce słup!

IMG_1043Ogródek Jordanowski w Dębicy a w nim górka na której stał słynny czołg Rudy 102. Czołg przeniesiono do Muzeum obok ratusza a górka została. Zimą cieszą się z niej dzieciaki, jeżdżąc na sankach, ale zjazd to prawdziwy tor z przeszkodą. Przeszkoda to słup z żółtym zakończeniem, sygnalizujący przebieg linii gazowej. Jest umiejscowiony akurat na trasie którą na sankach zjeżdżają dzieciaki chętnie odwiedzające podczas ferii Ogródek Jordanowski.  Pewnie to taka atrakcja ćwicząca u zjeżdżających maluchów refleks. Muszą tak kombinować, aby w słup ów nie wjechać. Ale jak się któremuś nie uda to … To co wtedy?

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.