Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sekretarz gminy Czarna do Jerzego Sasaka – Urzędnicy gminnni mają prawo odwiedzać domy korzystających z pomocy społecznej

IMG_9374
Stanisław Zieliński, sekretarz gminy Czarna

Sekretarz gminy Czarna Stanisław Zieliński wystosował pismo do Jerzego Sasaka w którym wyjaśnia dlaczego gminni urzędnicy „odwiedzili” dom jednego z członków Komitetu Referendalnego. Wizyta ta miała miejsce akurat kilka dni po tym jak rozpoczęła się akcja zbierania podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum odwołującego wójta gminy Czarna Józefa Chudego. Pismo to prezentujemy w całości tutaj ziel1 ziel2 Odpowiedź Jerzego Sasaka zamieścimy w terminie późniejszym.
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.