Previous
Next
Previous
Next

Droga na Harvard Polaka z Dębicy – tygodnik WPROST

mg 1O Dębiczaninie, absolwencie Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, który w sierpniu tego roku rozpocznie studia na Harvard College – jednej z najlepszych uczelni na świecie pisze w swoim najnowszym wydaniu tygodnik WPROST.
Cały artykuł można przeczytać pod adresem:
http://www.wprost.pl/ar/434082/Droga-na-Harvard-Polaka-z-Debicy/#.Uu3-tKe8gms.facebook

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.