Previous
Next
Previous
Next

Kradł złom metali kolorowych, złapali go policjanci

policePolicjanci dębickiego wydziału d/w z przestępczością przeciwko mieniu ustalili sprawcę włamań i kradzieży. Łupem złodzieja padał złom metali kolorowych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sprawca kradzieży włamywał się od maja do listopada 2013 roku. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę zgłaszanych przestępstw. Czyny udowodnione 47-letniemu mieszkańcowi Zwiernika to 5 kradzieży złomu metali kolorowych o łącznej wartości 3,5 tys. złotych oraz pieniędzy znajdujących się w biurze jednej z firm w kwocie 500 złotych. 21 lutego przedstawiono zarzuty mieszkańcowi Zwiernika. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.