Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jerzy Sasak. Chcemy aby wyborach na wójta gminy Czarna wystartowała kobieta. Myślimy o Anecie Feret Kłys z Przyborowa

kłysJerzy Sasak szef PiS w gminie Czarna przyznaje, że przygotowuje się do wyborów samorządowych, ale sam na wójta kandydować nie zamierza. Myślimy aby wystawić na to stanowisko kobietę Anetę Feret Kłys z Przyborowa – mówi Sasak. Podczas ubiegłej kampanii znakomicie poradziła sobie z kandydatem Józefa Chudego Kazimierzem Kłosem.
Aneta Feret Kłys do Rady Gminy w Czarnej dostała się z listy PiS-u. Pełni funkcję zastępcy przewodniczącego Rady Gminy.
Podczas mijającej kadencji wykazała się dużą skutecznością – mówi Jerzy Sasak. Doprowadziła do budowy Domu Kultury w Przyborowiu, co nie było na pewno łatwe patrząc na to w jakim stanie jest budżet gminy. Przez kilka lat na pewno bardzo dobrze poznała sposób funkcjonowania gminy i myślę, że dobrze poradzi sobie z rządzeniem gminą jako wójt. Na pewno znajdzie się dla niej miejsce na naszych listach wyborczych. Myślę, że gminie dobrze by zrobiło gdyby u sterów władzy znalazła się kobieta – uważa Sasak. Jestem już po pierwszych rozmowach w tym temacie i sprawa rozwija się obiecująco.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.