Previous
Next
Previous
Next

Kobieta potrącona na ul.Kościuszki

police1W czwartek około 18.30 na ulicy Kościuszki w Dębicy doszło do potrącenia kobiety. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono 22-letnią mieszkankę Dębicy.Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem mondeo nie zachował należytej ostrożności i potrącił na przejściu dla pieszych mieszkankę Dębicy. Policjanci przebadali alkomatem 61-letniego mieszkańca Będzina, urządzenie wykazało jego trzeźwość. Poszkodowana kobieta po przewiezieniu do dębickiego szpitala została przyjęta w stan chorych do dalszego leczenia. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.