Previous
Next
Previous
Next

Kobiety niosące nadzieję – materiał ze strony TVP

obie
Wygrała walkę z rakiem a teraz przekonuje inne kobiety że diagnoza nowotwór to jeszcze nie wyrok.

Dwie dzielne kobiety Anna Nowakowska z Sanoka i Marzena Mordarska – Czuchra z Dębicy walczą o tytuł Człowiek niosący nadzieję w plebiscycie kampanii społecznej o takiej właśnie nazwie. Obie wygrały walkę z rakiem i teraz przekonują inne kobiety, że to możliwe. Obie znalazły się w 5-osobowym gronie nominowanych z całej Polski.
Anna Nowakowska jest twarzą kampanii Dla niej możesz więcej. Sama wygrała walkę z rakiem jajnika a teraz przekonuje inne kobiety że diagnoza nowotwór to jeszcze nie wyrok. I w różny sposób wspólnie z sanockim stowarzyszeniem Sanitas mobilizuje je aby miały w sobie pozytywną motywację i siłę do takiej walki. Jeden z przykładów to akcja Piękna w chorobie na brzozowskiej onkologii. Marzena Mordarska – Czuchra wygrała walkę z rakiem piersi. A dziś przekonuje inne panie do badań profilaktycznych, wspólnie z dębickim klubem Amazonek którego jest prezesem. Na różne oryginalne sposoby. To ona wymyśliła sesje fotograficzną, uliczne bilboardy i plakaty oraz książkę „Nieustraszone” – z wyznaniami kobiet które przeszły mastektomię i chemioterapię
Materiał można zobaczyć pod linkiem.
http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/spoleczne/kobiety-niosace-nadzieje/14312247#.UxwmdYzLhsI.facebook

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.