Previous
Next
Previous
Next

Konkursy poezji w MOK

mok-logoMiejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w zbliżających się konkursach recytatorskich. 25 kwietnia odbędzie się 2. Powiatowy Konkurs Poezji im. Wisławy Szymborskiej „Niektórzy lubią poezję”, 8 maja zaplanowano eliminacje regionalne do Dziecięcego Festiwalu Słowa i XXIV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego.

2. Powiatowy Konkurs Poezji im. Wisławy Szymborskiej „Niektórzy lubią poezję” jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów szkół gimnazjalnych, a także zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury. Przesłuchania odbędą się w Domu Kultury „Śnieżka” 25 kwietnia br.Karty zgłoszenia należy złożyć do 18 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica,tel./fax 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl

8 maja, również w Domu Kultury „Śnieżka”, zaplanowano eliminacje regionalne do Dziecięcego Festiwalu Słowa i XXIV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Festiwal jest imprezą otwartą, skierowaną do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, a także zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury. W ramach odbędą się dwa turnieje: turniej recytatorski i turniej „Wywiedzione ze słowa”.

Laureaci eliminacji regionalnych zaprezentują się podczas finału konkursu w Starachowickim Centrum Kultury, który odbywał się będzie w dniach 31 maja – 1 czerwca 2014 r.

Karty zgłoszenia należy złożyć do 28 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./fax 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.

Regulaminy i karty zgłoszenia są dostępne na stronach: www.mokdebica.pl i www.dksniezka.mokdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.