Previous
Next
Previous
Next

Woda i ścieki w 2014 roku bez zmian

wodociagi-logoNa prośbę klientów, którzy z niedowierzaniem czytali ogłoszenia Wodociągów Dębickich ponownie informujemy, iż w 2014 r. opłaty za wodę i odprowadzanie ścieków pozostaną na dotychczasowym poziomie. Przyjęte przed rokiem stawki obowiązują kolejny rok.

„Według Wodociągów Dębickich obecna taryfa umożliwia osiągnięcie przychodów pokrywających zarówno koszty bieżącej działalności, jak i zapewnia realizację zadań inwestycyjnych, przyjętych w okresie jej obowiązywania. Spółka cały czas dąży do poszukiwania rozwiązań mających na celu sprawne zarządzanie i sukcesywne  ograniczenie kosztów działalności. Wymiana starych najbardziej awaryjnych sieci wod. – kan., produkcja „zielonej energii” z osadów, radiowe odczyty wodomierzy czy możliwość skorzystania przez odbiorców  z  e-faktury, to tylko niektóre z czynności poprawiających wizerunek miejskich wodociągów i skutecznie wpływających na utrzymanie dotychczasowych cen za wodę i odprowadzanie ścieków. Utrzymanie dotychczasowych taryf możliwe było  również dzięki  współpracy z organami samorządu Miasta Dębicy. Systematyczne podnoszenie poziomu zadowolenia klientów, wdrażanie najwyższych standardów technologicznych i organizacyjnych to kierunek przedsiębiorstwa, spełniającego rosnące wymagania mieszkańców, przy szczególnej dbałości o środowisko naturalne oraz warunki pracy.” – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.