Previous
Next
Previous
Next

Chcesz miło spędzić czas z rodziną? Przyjdź na warsztaty rękodzieła artystycznego. Dębicki Rynek, sobota 14 czerwca

Warsztaty organizowane są w ramach Jarmarków Twórczości Rzemiosła i Rękodzieła. – Zapraszamy na nie w szczególności dzieci, młodzież, dorosłych, a przede wszystkim całe rodziny. Jestem przekonany, że dla wielu osób będzie to doskonała zabawa, która – być może – pozwoli odkryć ukryte talenty – mówi Jerzy Gągała zastępca burmistrza Dębicy i pomysłodawca Jarmarków.
Warsztaty odbędą się na dębickim rynku, a poprowadzą je Małgorzata Tabasz, instruktorka rzemiosła artystycznego – Pracownia Artystyczna Goni ART, Małgorzata Lipińska specjalizująca się w biżuterii artystycznej oraz Grzegorz Łopata, bloger, „Wujek Przyroda”, którego pasją jest wyplatanie wikliny papierowej.
– Chcemy zachęcić naszych mieszkańców i nie tylko do aktywnego i ciekawego spędzania czasu. Podczas warsztatów z ceramiki, biżuterii artystycznej i wyplatania wikliny papierowej będzie można poznać różnorodne techniki i zasady tworzenia ciekawych i oryginalnych prac – podkreśla pomysłodawca Jarmarków.
Warsztaty odbędą się 14 czerwca br. na dębickim rynku, w Muszli Koncertowej. Początek o godz. 9.00. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 14 683-81-04 lub e-mail: jerzy.gagala@umdebica.pl.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, a stworzony pod okiem instruktora rękodzieła przedmiot każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać ponosząc jedynie koszty wykorzystanego materiału.
 
O instruktorach i tematyce warsztatów
1. Warsztaty ceramiczne poprowadzi – Małgorzata Tabasz – instruktor rzemiosła artystycznego Pracownia Artystyczna Goni Art , www.facebook/pracowniaartystyczna.GoniArt
jarmarki]Warsztaty dla tych, którzy zechcą samodzielnie wykonać np. kubek metodą wałeczków, wazon lub inny wymyślony przedmiot. Istnieje również możliwość aby wykonaną rzecz wypalić w piecu do wypalania ceramiki. Wśród uczestników warsztatów najciekawsze prace zostaną nagrodzone upominkami ceramicznym autorstwa Małgorzaty Tabasz.
2. Warsztaty biżuterii artystycznej poprowadzi Małgorzata Lipińska NATURALNIE biżuteria autorska srebro & natura www.naturalnie.decoart.pl
Warsztaty dla wszystkich, który chcą ćwiczyć swoje możliwości manualne, sprawdzić się jako projektant biżuterii, pobawić sie kolorami, fakturami a w konsekwencji wykonać własnoręcznie kolorową bransoletkę. Dla pierwszych 5 osób na hasło: „KORALE KOLORU KORALOWEGO” – oczywiście poprawnie wypowiedziane 🙂 – będą prezenty niespodzianki. W czasie warsztatów również konkurs z nagrodami na „NAJSZYBCIEJ NAWLEKANE KORALE”
3. Warsztaty wikliny papierowej poprowadzi Grzegorz Łopata znany jako Wujek Przyroda wujek www.facebook.com/wujek.przyroda, wujekprzyroda.blogspot.com,
Warsztaty adresowane do osób, które chcą poznać podstawowe techniki wyplatania z papieru. Będzie można się przekonać jak miłą umiejętnością jest wyplatanie np. koszyków i innych ozdób z tzw. wikliny papierowej. Korzystając z wiedzy i doświadczenia Wujka Przyrody, każdy z uczestników będzie mógł stworzyć oryginalny i ładny przedmiot dekoracyjny ze zwykłych, codziennych gazet.
 
 


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.