Previous
Next
Previous
Next

Dzień Matki w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Dębicy

IMG_3520Księżniczka na ziarnku grochu” – to przedstawienie, które dzieci z grupy Obłoczki z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Dębicy zadedykowały swoim ukochanym rodzicom z okazji ich święta. Ta piękna bajka była niespodzianką dla rodziców, którą dzieci przygotowały pod okiem nauczycielki Alicji Dobrowolskiej. Scenografię do przedstawienia wykonała Marzena Kaszuba – Kloc. Poprzez wiersze, piosenki, życzenia i samodzielnie wykonane upominki dzieci wyraziły rodzicom swoją miłość, szacunek i wdzięczność. Dla gości przygotowany został także poczęstunek. Było to miłe spotkanie sprzyjające wzmacnianiu więzi rodzinnych, które przebiegło w atmosferze wspólnego świętowania, wzruszenia i radości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.