Previous
Next
Previous
Next

Marta Pyzińska. Maj się kończy a nie ma asfaltu? Czy Chudy dotrzyma słowa?

IMG_1048W maju miały rozpocząć się prace przy asflatowaniu polnej drogi, która prowadzi od trasy Dębica – Straszęcin w kierunku „Żwirów”. Roboty miały rozpocząć się w maju, a tu nic się nie dzieje – mówi Marta Pyzińska.
Pyzińskiej udało się wymóc na Chudym budowę tej drogi, która znacznie ułatwiłaby komunikację zarówno mieszkańcom Błyszczówki jak i  Grabin.
Teraz to zwykła gruntowa droga, wysypana żwirem po której ciężko się jeździ samochodem – mówi Pyzińska. W ubiegłym roku Chudy obiecał, że w maju rozpoczną się roboty na tej drodze i zostanie położony asfalt. Jeżdżę tą droga codziennie i nic się nie dzieje. Czyżby wójt nie zamierzał dotrzymać słowa?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.