Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nowy plac zabaw – radość przedszkola

unnamed1Marzenia społeczności Miejskiego Przedszkola nr 7 powoli się spełniają. Niespełna 2 lata temu pani Agata Kliś, dyrektor przedszkola, podjęła pierwsze kroki w celu modernizacji ogrodu przedszkolnego. Zadanie nie było proste do zrealizowania ze względu na wysokie koszty zaplanowanej inwestycji. Ale nikt się nie poddał ani Dyrekcja, ani Rada Pedagogiczna, ani Rada Rodziców, dlatego już dziś możemy świętować pierwsze sukcesy. Zaczęto od wycinki niektórych drzew, wyrównania terenu i chodników, posadzenia nowych roślin oraz remontu piaskownicy.
Aż wreszcie w tym roku wczesną wiosną stanął nowy plac zabaw. Radości małych wychowanków nie było końca. Korzystając z uroków miesiąca maja Społeczność Przedszkola z udziałem Sponsorów zorganizowała w „Nowym” ogrodzie imprezę plenerową pod hasłem „Piknik Rodzinny”. Impreza miała charakter otwarty, toteż obrót Miejskiego Przedszkola nr 7 szybko zapełnił się rodzicami wychowanków. Podczas krótkich występów rodzice, dziadkowie oraz pozostali członkowie rodzin mogli obejrzeć swoje pociechy na scenie.
Największym powodzeniem cieszyła się zabawa przy muzyce i atrakcje przygotowane przez Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy – pokaz mody oraz prezentacja zdalnie sterowanych pojazdów.
„Gdyby nie ludzie dobrego serca oraz ich finansowe wsparcie a także zaangażowanie i pomoc rodziców i nauczycieli, nie udało by się zrealizować tego projektu” – mówi pani dyrektor. Dlatego podziękowaniom nie było końca.
Swój wkład w realizację przedsięwzięcia mają również Władze Miasta oraz lokalne przedsiębiorstwa.
Niech najlepszym podziękowaniem dla wszystkich będą uśmiechnięte buzie przedszkolaków.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.