Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

60-lecie Jednostki OSP Stasiówka i nadanie sztandaru

2017 maj dla Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stasiówce to ważna data, świętowali oni bowiem 60-lecie działalności jednostki oraz nadanie sztandaru. Uroczystości rozpoczęła msza św. koncelebrowana przez kapelana diecezjalnego strażaków ks. Stefana Cabaja. Dalsze uroczystości odbywały się w siedzibie Zespołu Szkół w Stasiówce , gdzie nastąpił uroczysty apel, przywitanie gości, poświęcenie i nadanie sztandaru. Kolejnym punktem programu było nadanie odznaczeń strażakom, a mianowicie złote medale za zasługi dla pożarnictwa otrzymali: Zenon Dobrowolski i Kapelan Bogdan Wiszyński, brązowy medal za zasługi dla pożarnictwa Marcina Matłok, Tomasz Krasoń, Arkadiusz Strzałka a odznakę wzorowego strażaka: Krzysztof Chmiel, Marcin Ciebień, Mateusz Bełtek, Kamil Kędzior, Dariusz Ligęska.
Za wysługę lat:
35lat Chmiel Stanisław,
25 lat Zbigniew Krasoń i Kędzior Marek
20 lat Ciebie Władysław, Dobrowolski Dariusz, Krasoń Grzegorz, Siop Janusz
15 lat Chmiel
10 lat Chmiel Jacek
Uwieńczeniem oficjalnej części było przybijanie gwoździ do tablicy pamiątkowej przez zaproszonych gości oraz wpisy do księgi pamiątkowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.