Previous
Next
Previous
Next

Nowy sprzęt w wypożyczalni MOPS

szukam nowe-okBezpłatna Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych wzbogaciła się o nowy sprzęt. Ze środków miasta Dębica i powiatu dębickiego zakupiono: 2 rotory zwykłe, 2 rotory zespolone, 6 rowerów stacjonarnych, 5 orbitreków magnetycznych, 3 bieżnie.

Przypomnijmy, że z Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu dębickiego. Biuro wypożyczalni działa w siedzibie MOPS przy ulicy Akademickiej 12 w pokoju nr 31, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Bezpłatne wypożyczenie sprzętu następuje na podstawie zaświadczenia lekarskiego o konieczności podjęcia rehabilitacji. Maksymalny okresy wypożyczenia to 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia w szczególnych przypadkach. Dodatkowych informacji w sprawie sprzętu oraz możliwości jego wypożyczenia można zasięgną pod numerem telefonu 14-681-87-13.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.