Previous
Next
Previous
Next

Policja poszukuje właściciela pieniędzy

PolicjaPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach poszukują właściciela pewnej sumy pieniędzy, które zostały znalezione wczoraj około godz. 15, w autobusie, kursującym na trasie Sędziszów Małopolski – Szkodna – Sędziszów Małopolski.
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odebrał zgłoszenie, że w jednym z autobusów liniowych, który kursował wczoraj na trasie Sędziszów Małopolski – Szkodna – Sędziszów Małopolski około godz. 15, została znaleziona pewna kwota pieniędzy. Mężczyzna, mieszkaniec gminy Ostrów, który odnalazł pieniądze, przekazał kwotę policjantom, którzy przyjechali na miejsce.  Policjanci poszukują właściciela pieniędzy.  Aby odebrać pieniądze właściciel powinien zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach 
Osoby, które mogą posiadać informacje, kto jest właścicielem pieniędzy, proszone są o kontakt z dyżurnym Policji w Ropczycach, nr. tel. (17) 22 10 310

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.