Previous
Next
Previous
Next

SPARTAKIADA SPORTOWA DĘBICKICH SZKÓŁ

0101010101001010101010Od 3  do 5 czerwca w hali sportowej MOSiR odbyła się Spartakiada Sportowa Dębickich Szkół pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. Organizatorami Spartakiady był Zespół Szkół nr1 w Dębicy i Miejski Zarząd Oświaty.
Zawody sportowe dla dzieci i młodzieży z dębickich szkół podstawowych i gimnazjów zorganizowane zostały z okazji niedawnego Dnia Dziecka, jak również w ramach realizacji zadań związanych z „Rokiem szkoły w ruchu”. Pod takim właśnie hasłem, ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, przebiegał kończący się rok szkolny 2013/14. Spartakiada odbywała się w trzech etapach: rywalizacja dzieci klas I-III, klas IV-VI i młodzieży z gimnazjów.
„Każdą szkołę reprezentowała blisko 50-osobowa grupa młodych sportowców. Głównym celem zawodów było rozwijanie zainteresowań sportowych, ukazywanie znaczenia aktywności ruchowej oraz krzewienie ducha rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair play, a także promowanie zdrowego stylu życia w praktyce” – mówi Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy, współorganizator spartakiady.
Wśród wielu atrakcyjnych konkurencji z największym aplauzem spotkały się m.in. skoki na piłce skaczącej, piłka w kolanach, sztafeta z pisaniem wyrazu RADOŚĆ i inne. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy Spartakiady otrzymali pamiątkowe medale, a każda ze szkół dyplomy.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.