Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Szukamy domu dla Niuśki

11111111111111111111111111111111111111111111Fionka, dla której szukaliśmy ostatnio domu już go znalazła, tym razem prosimy o pomoc dla Niuśki.
Urocza, przymilna, łagodna – tak w skrócie można podsumować Niuśkę, pisnę idealną. To suńka praktycznie bezproblemowa. Niuśka ma ok. 5 lat, jest psiakiem średnim z szorstkowłosą sierścią. Już przy pierwszym kontakcie z wolontariuszami wykazywała żywe zainteresowanie zabraniem jej na spacer. Nie obawiała się kontaktu z człowiekiem, nie bała się pieszczot czy głaskania wręcz przeciwnie – lgnęła do rąk. Dodatkowo świetnie radzi sobie na smyczy, raz po raz odwraca się i sprawdza czy opiekun idzie za nią, a kiedy zachodził potrzeba to zwalnia i czeka by znów maszerować blisko. Niuśka będzie wymarzonym psem dla rodziny, wspaniałą towarzyszką spacerów. Początkiem czerwca towarzyszyła nam podczas imprezy plenerowej w Rynku, pomimo sytuacji stresującej była bardzo grzeczna, wszyscy (łącznie z dziećmi) mogli ją tulić i głaskać.
Niuśka czeka na dom w dębickim przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86. Po adopcji ma gwarantowany bezpłatny zabieg sterylizacji. Czeka na odpowiedzialnych ludzi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.